metal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

metal

Romanian metal comunity
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Rockoteci in Botosani

Go down 
4 posters
AuthorMessage
iarna_

iarna_


Posts : 41
Join date : 2007-09-07
Age : 36

Rockoteci in Botosani Empty
PostSubject: Rockoteci in Botosani   Rockoteci in Botosani Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 1:01 am

Avand in vedere ca topicul este despre rockoteci nu prea am vazut nimic scris despre rockotecile din Bt....De ce?
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

Rockoteci in Botosani Empty
PostSubject: Re: Rockoteci in Botosani   Rockoteci in Botosani Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 1:57 am

te referi ca nu citesti impresii de la rockotecile de asta iarna-primavara-vara? sau k nu vezi postat vre-un anunt de rocko? well asta depinde nu numai de organizatori ci si de indivizii care ipotetic vb ar vrea sa vina la rocko Twisted Evil
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 104
Join date : 2007-08-23

Rockoteci in Botosani Empty
PostSubject: Re: Rockoteci in Botosani   Rockoteci in Botosani Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 5:29 pm

Nu am avut unde sa facem rockoteci toata perioada asta, la Palatul Copiilor facandu-se reparatii in sala. Nu stiu ce le-a luat atata ( sunt deja aproape 3 luni ).
Back to top Go down
https://metalro.forumotion.com
agora

agora


Posts : 3
Join date : 2007-10-16
Age : 41
Location : Botosani

Rockoteci in Botosani Empty
PostSubject: Re: Rockoteci in Botosani   Rockoteci in Botosani Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 7:45 pm

am prins multe rockoteci in botosani.......dar sincer nu prea merita pomenit mare lucru,acuma fara sa fiu rautacios!muzica nu era variata intr-o vreme de loc,era cam acelasi playlist!cereai o piesa ,cica nu are!bai tata de ce faci rocko daca nu ai muzica!!Inca is nostalgic dupa vechile rockoteci din botosani,ce tari erau,multa lume,multa pasiune pentru muzica si puteai inca sa simti adevaratul spirit rock!acu full de figuranti si wanna be!inca mai sunt ascultatori adevarati de rock dar se imputineaza Crying or Very sad
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

Rockoteci in Botosani Empty
PostSubject: Re: Rockoteci in Botosani   Rockoteci in Botosani Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 4:31 pm

hmm eu zic sa asteptam vacanta sa se adune cam toti cei ce au fost once in BT si erau de pe atunci cu metalu n sange...si cei noutzi...apoi sa fie rockoteca....sa vedem ....give it a chance..... cheers
Back to top Go down
Sponsored content





Rockoteci in Botosani Empty
PostSubject: Re: Rockoteci in Botosani   Rockoteci in Botosani Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rockoteci in Botosani
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ROCKOTECI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
metal :: Rockoteci / Comunitatea :: Botosani-
Jump to: