metal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

metal

Romanian metal comunity
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?

Go down 
+6
Veil
Admin
enhoa
Hard-Kore
P_U_F_I
voceadinumbra
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Tak'Ra




Posts : 16
Join date : 2007-09-21

Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?   Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:30 pm

intrebarea ta isi are raspunsul intr-o alta intrebare. de fapt, cum esti tu?
Back to top Go down
ancient reign




Posts : 7
Join date : 2007-09-22

Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?   Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 3:47 pm

nu ne face nimic special.iecare hom ie diferit.Indiferent ce jen de muzica asculta.Fiecare hom ie special.
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?   Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 4:03 pm

cum sunt eu nu cred k ar caracteriza o clasa de oameni asa k i don't agree with your question-answer tongue
Back to top Go down
Tak'Ra




Posts : 16
Join date : 2007-09-21

Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?   Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:54 am

oare? mai gandestete Wink
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?   Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:05 pm

repet ceea ce am defineste pe mine nu are cum sa defineasca un colectiv .....fiecare din noi intelege stilul de viata muzica in felul propriu si personal de asta nu avem practic cum sa zicem k unu' e mai rocker k altu'
Back to top Go down
Sponsored content





Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?   Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce inseamna sa fii rocker ? Ce ne face speciali ?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» BLACK METAL_Ce inseamna? Cum ati inceput sa ascultati?...
» Mos Craciun este Rocker

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
metal :: Discutii Libere :: Aberatii-
Jump to: