metal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

metal

Romanian metal comunity
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 CE NU TREBUIE SA....

Go down 
+3
Veil
voceadinumbra
enhoa
7 posters
AuthorMessage
enhoa

enhoa


Posts : 91
Join date : 2007-09-01
Age : 38

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 12:38 am

Pana acum am tot vazut.... filme care trebuie vazute. Le-am vazut si am regretat... Poate daca sper la sugestii de productii ce nu merita fac o afacere buna....
Pana acum mi-au fost recomandate melodii pe care ar trebui sa le ascult.... Dar melodii de care ar trebui sa ma feresc?

Ce ar trebui sa nu fac in viata de zi cu zi, in viata in general?

Ce nu ati vrea voi niciodata sa nu faceti?rabbit

Incercati sa il luati pe Nu in brate... si puneti in viata voastra si Nu=ul.... cum o vedeti alaturi de Nu?.......
Back to top Go down
voceadinumbra




Posts : 45
Join date : 2007-08-24
Location : BT / IS / B

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 9:41 am

Orice actiune orice pas, orice miscare nu e decat inainte, foarte rar Nu ar trebui sa faci ceva

-Nu te uita la filme care te plictisesc in primele 10 minute
-Nu asculta manele / sau piese rock care nu sunt decat absolut senzationale ( sunt atat de multe, de ce sa accepti compromisuri )
Back to top Go down
Veil

Veil


Posts : 35
Join date : 2007-09-03

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 1:18 pm

NU baga degetele in priza lol!

Eh, acu pe bune.. NU te baza pe nimeni, decat pe tine insuti, NU crede toate barfele pe care le auzi si NU urmari Dan Diaconescu in direct :face:
Back to top Go down
http://brideinblacklace.deviantart.com
enhoa

enhoa


Posts : 91
Join date : 2007-09-01
Age : 38

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 6:30 pm

Nu incerca sa spui adevarul ca oricum tot aia e,.........

Nu crede in Mos Craciun!
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:36 am

nu-ti iubi prietenii,parintii,pe tine insuti......nu accepta globalizarea ascunsa sub brand de USA .......nu manca sanatos .....nu fi amabil ......si cam asta imi vine acu prin biliment bounce
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 104
Join date : 2007-08-23

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 2:40 pm

Nu dormi prea mult, scurteaza viata; Nu fii inteligent/a ca tot degeaba.
Back to top Go down
https://metalro.forumotion.com
corpse in funeral dress

corpse in funeral dress


Posts : 4
Join date : 2007-09-16

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 12:23 am

Nu te axa asupra unui singur lucru: vei realiza apoi ca sunt multe altele pe care le-ai pierdut.
Si cateva exceptii de la regula:
Alege razbunarea in loc de intoarcerea celuilalt obraz.
Incearca sa faci un lucru memorabil in fiecare zi.
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 4:11 am

nu trebe sa critici fara sa te astepti la consecinte
nu trebe sa ai incredere in oameni in general
nu trebe sa adormi la showuri Laughing
Back to top Go down
enhoa

enhoa


Posts : 91
Join date : 2007-09-01
Age : 38

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 9:43 pm

nu trebuie sa crezi ca YOU'RE THE BEST, caci altminteri YOU'LL GET FUCKED BY ALL THE REST
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 1:30 am

nu trebuie sa avem incredere in cei ami apropiati pt k atunci cand mint sa nu te defecteze psihic,nu trebuie sa fii prietenos si sa ajuti in general k oricum esti cotat la fel ....nu trebuie sa ai sperante de mai bine fiindca oricum doar cu ele ramai Crying or Very sad
Back to top Go down
enhoa

enhoa


Posts : 91
Join date : 2007-09-01
Age : 38

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 8:19 pm

bine zis J.K. nu trebuie sa iti faci sperante... am ajuns sa cred ca sperantele sunt pentru prosti...
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 12:16 pm

nu trebuie sa ceri ajutor k oricum nu-l primesti sau dak il primesti nu e acel ajutor de care ai nevoie.....nu trebuie sa te bazezi pe altii sa faca ceea ce ar trebui tu sa faci ..... Neutral
Back to top Go down
Tak'Ra




Posts : 16
Join date : 2007-09-21

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:26 pm

baieti si fete de pe acest forum[cei activi] va stresati si filosofati degeaba teoriile lui Pasvante Chioru'.
Exista un singur adevar general valabil: toti murim si ce ramane dupa noi va fi sters de vanturile timpului neirtator.
Deci ce ii de facut? simplu. traieste-ti viata, fa astfel incat ca tu sa te simti bine cat si ceilalti. Sincer, consider ca ai facut ceva cu viata ta daca ii ajuti cat mai mult pe ceilalti. tongue
Va stresati degeaba ca cutare va tradat sau ca nu ii cel mai bun prieten al tau fiindca a zimbit unei fete/baiat de care iti place Rolling Eyes
nu isi are rostul, fiindca omul ii o creatura slaba egoista, egocentrica, perversa si etc
Back to top Go down
Veil

Veil


Posts : 35
Join date : 2007-09-03

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 3:37 pm

Si totusi, Tak'Ra, fiind un forum.. simtim nevoia sa "filosofam" Very Happy Nu zic ca n-ai dreptate, dar faptul ca ne expunem parerile nu e nicidecum un "stres". Nu vreau sa stagnez la o idee, indiferent ce adevar absolut ar detine.
Back to top Go down
http://brideinblacklace.deviantart.com
Admin
Admin
Admin


Posts : 104
Join date : 2007-08-23

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 3:48 pm

Bine spus Tak'Ra, doar ca nu e chiar asa de simplu...adica murim si nu mai ramane nimica; Am vrea noi sa avem norocul de a uita si de a nu mai exista, acest fapt scapandu-ne de responsabilitatile faptelor noastre...
Ontopic : Nu trebuie sa crezi ca mori si gata...
Back to top Go down
https://metalro.forumotion.com
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 4:23 pm

nu trebuie sa pierzi din vedere responsabilitatea pt faptele tale....
nu trebuie sa te pui rau cu vecinu' de la parter deoarece cablurile trec intai pe la el sa ajunga la tine tongue
Back to top Go down
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 12:08 am

intr-un oras nou nu trebuie sa apelezi la pseudo-prieteni ca te duc in rapa si nu trebuie sa te indepartezi de familie oriunde ai fi chiar dak eu aici vb de o "familie" din real friends tongue
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 104
Join date : 2007-08-23

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 5:06 pm

NU trebuie sa joci warcraft toata seara si apoi sa speri sa mergi la cursuri de la 8 dimineata...adica e indicat sa nu te mai obosesti sa incerci sa te trezesti, nu sa nu joci w3...
Back to top Go down
https://metalro.forumotion.com
J.K

J.K


Posts : 142
Join date : 2007-09-07

CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 4:54 pm

nu e indicat sa bei si sa nu dormi noaptea apoi sa dai lucrare dimineata tongue
Back to top Go down
Sponsored content





CE NU TREBUIE SA.... Empty
PostSubject: Re: CE NU TREBUIE SA....   CE NU TREBUIE SA.... Icon_minitime

Back to top Go down
 
CE NU TREBUIE SA....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
metal :: Discutii Libere :: Discutii-
Jump to: